Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 08/19/2021 in all areas

 1. Lead Administrator @ Kaugehunt - Developer @ nebulos @ Firefly Administrator - Moderator @ Thoth @ haug
  1 point
 2. Tiimi nimi: LOHIKÄÄRME Sinu Discordi kasutaja: d0zen#7343 Sinu tiimikaaslase Discordi kasutaja: rakvere ujuja#9635 Sinu Steam ID: STEAM_0:1:8893908
  1 point
 3. Idee hea, aga playerbasest jääb puudu. Eesti RP maastikul pole sellel pointi. Mängijaid nii hõredalt, et kui need ka nelja-viie koha peale ära jaotada, siis ei näegi lõpuks kedagi.
  1 point
 4. Tere! Oleme muutnud kandideerimise süsteemi ja nüüdsest on kõik avaldused avalikud, kõik näevad ja saavad enda arvamuse lisada. Kui siiani on olnud avaldused privaatsed, mida ainult meeskond ja kandideerija näeb, siis enam see nii ei ole. Lisaks tasub meeles pidada, et kogu kandideerimine käib ainult läbi selle alafoorumi, kellelegi privaatselt saadetud avaldus ei eksisteeri kandideerimises. Midagi konti murdvat kandideerimise kriteeriumites ei ole aga siiski ootame teilt vähemalt järgnevaid täidetud punkte: Aktiivsus - Väga oluline, ootame teilt 5-15 tundi nädalas aktiivset tegevust, mängijate aitamine jms. Reeglid - Reeglid peaks olema hästi selged. Osalus - Aktiivne osalus meeskonna töös, otsustamises, arutelud, ideed jms. Keel - Eesti keel peaks tulema soravalt nii kõnes kui kirjas. Kindlasti ei näita teid heas valguses selline suhtumine kandideerimisel, et te kirjutate aeg ajalt meeskonna liikmetele, et kas te saate meeskonda, kuna teie avaldust vaadatakse jne. Kandideerija peab varuma kannatust, me soovime jälgida teie aktiivsust, suhtumist mängijatesse, hinnata teie üldist olekut jms. Avaldusi vormistades palume teil võtta endale natuke rohkem aega ja kirjutada avaldus põhjalikult, ühe lausega kirjutatud avaldused ei ole kindlasti head, ootame sisukamaid avaldusi. Kohtume Nebulos Gaming meeskonnas!
  1 point
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×
×
 • Create New...