Jump to content

CS:GO Wingman Tournament Information


Firefly

Recommended Posts

  • Admin

Tuniiri alguse kuupäeva täpsustame siin ja Discordis. Auhind on sõltuvalt osalejate arvust (20€ 10 võistleva DUO kohta, 40€ 30 võistleva DUO kohta). 

Registreeri enda tiim siin: https://nebulos.net/application/form/17-csgo-tournament-registration/

Turniiri reeglid:
Võistlus toimub 2vs2 double elimination süsteemis. Iga mäng on best of 3. Võiduks on vaja siis vastavalt kas 8 või 16 roundi. Esimene mängu kui ka poole (kas CT või T) valija on bracketi peal olev tiim ning teise mängu ning poole valija on bracketi all olev tiim, kui tuleb kolmas mäng, siis selle valib mänguvana kasutades random.org keskkonda, kus ülemine tiim on number 1 ja alumine tiim number 2. Superfinaalis mängivad Winner Bracketist (edaspidi WB) ja Loser Bracketist (edaspidi LB) tulnud võistkonnad. LB’st tulnud tiim peab võitma 2 mängu ning WB’st tulnud tiim 1 mängu. 

Foorum:
- Iga tiim saab oma teema, kus soovi korral kõik tiimiga seotud vestlused käivad.
- Oma tiimi kanalisse võib postitada nii enda videoid kui screenshotte. Kui võidad, on soovituslik teha enda tulemusest screenshot ja see foorumisse lisada.
- Mänguvana/administraator speccib su mängu ja lisab BRACKET kanalisse tulemuse koos tõestusega.


Mängudes on keelatud all (kõigi) chatis igasugune sõimamine, solvamine, mõnitamine. Liigse eelnimetatud tegevuse puhul, on õigus mänguvanal teie tiim kaotajaks lugeda ja teid DQ'da.

Turniiri seisu leiab siit: https://nebulos.net/forum/124-csgo-2vs2/

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...