Jump to content

Edit History

Jarmuuuz

Jarmuuuz

ma pole depth of field näppinud, see freezin enb. ma muutnud vett ainult ja hertsid 144 peale enbl endal. ei kasuta depth of fieldi niisama, ainult piltide tegemiseks sest sellega imo suht võimatu mängida, isegi kui seda vähe on. eelistan enamus autosid unmodded, premier ja mendimasinad ainult sellised mis must have. huntley ja sultan sellepärast et nägid ilusad välja. mul pole reflectioni ega shadoweid ka niisama mängides peal.

Jarmuuuz

Jarmuuuz

ma pole depth of field näppinud, see freezin enb. ma muutnud vett ainult ja hertsid 144 peale enbl endal. ei kasuta depth of fieldi niisama, ainult piltide tegemiseks sest sellega imo suht võimatu mängida, isegi kui seda vähe on. eelistan enamus autosid unmodded, premier ja mendimasinad ainult sellised mis must have. huntley sellepärast et nägi ilus välja. mul pole reflectioni ega shadoweid ka niisama mängides peal.

Jarmuuuz

Jarmuuuz

ma pole depth of field näppinud, see freezin enb. ma muutnud vett ainult ja hertsid 144 peale enbl endal. ei kasuta depth of fieldi niisama, ainult piltide tegemiseks sest sellega imo suht võimatu mängida, isegi kui seda vähe on.

eelistan enamus autosid unmodded, premier ja mendimasinad ainult sellised mis must have. huntley sellepärast et nägi ilus välja.

• Create New...