Jump to content

Edit History

Jarmuuuz

Jarmuuuz

changelog (22. juuni):

codsmp uuendatud viimasele versioonile

lisatud custom samp.dll (0.3.dl versioon), millega muutuvad health- ja armor bar värvid (pildil värvid näha). kuna mu modpackis on ka codsmp.asi, siis see toimib ka 0.3.7 serverite peal

fRp5Nt2.png

changelog (23. juuni):

lisatud imvehftfix.asi - parandab imvehft'ga kaasa tulnud buggid (öösel helendab pool numbrimärgist jms) ning eemaldab esc'i vajutades imvehft logo paremalt alt nurgast

cleo sensitivity fix.cs asendatud väheke paremaga

Jarmuuuz

Jarmuuuz

changelog (22. juuni):

lisatud custom samp.dll (0.3.dl versioon), millega muutuvad health- ja armor bar värvid (pildil värvid näha). kuna mu modpackis on ka codsmp.asi, siis see toimib ka 0.3.7 serverite peal

fRp5Nt2.png

changelog (23. juuni):

lisatud imvehftfix.asi - parandab imvehft'ga kaasa tulnud buggid (öösel helendab pool numbrimärgist jms) ning eemaldab esc'i vajutades imvehft logo paremalt alt nurgast

Jarmuuuz

Jarmuuuz

changelog (22. juuni):

fRp5Nt2.png

Jarmuuuz

Jarmuuuz

changelog (22. juuni):

lisatud custom samp.dll (0.3.dl versioon), millega muutuvad health- ja armor bar värvid (pildil värvid näha). kuna mu modpackis on ka codsmp.asi, siis see toimib ka 0.3.7 serverite peal.

fRp5Nt2.png

Jarmuuuz

Jarmuuuz

changelog (22. juuni):

lisatud custom samp.dll (0.3.dl versioon), millega muutuvad health- ja armor bar värvid (pildil värvid näha). kuna mu modpackis on ka codsmp.asi, siis see toimib ka 0.3.7 serverite peal.

fRp5Nt2.png

Jarmuuuz

Jarmuuuz

changelog (22. juuni):

fRp5Nt2.png

changelog (22. juuni-2):

• Create New...